Soki

Niedawno na Owocowej Farmie narodził się pomysł produkcji naturalnych soków. Zdecydowaliśmy, że nasze będą produkowane tradycyjną metodą tłoczenia na zimno i pakowane systemem bag-in-box. Wyklucza to oczywiście stosowanie konserwantów i innych sztucznych dodatków. Sok tłoczony ze świeżych owoców docenią wszyscy amatorzy zdrowego i wartościowego odżywiania. My pijemy go przez cały rok, testujemy smaki różnych odmian na naszych najbliższych i przyjaciołach :) Dlaczego Wy mielibyście go nie spróbować? Zapraszamy!!!

Produkcja odbywa się na niedużą skalę w rodzinnej firmie z własnych owoców (produkowanych metodą IPO*), co stanowi najlepszą gwarancję jakości. Nasze soki są w 100% naturalne! Produkowane są tylko ze świeżych zdrowych owoców. Dzięki temu zachowują wyjątkowy aromat i wszystkie składniki występujące w jabłkach.

Naturalne soki są bogate w witaminy, są także jednym z najbogatszych źródeł włókna roślinnego (błonnika), który poprawia trawienie tym samym zapobiega chorobom układu pokarmowego. Codzienne spożywanie soku jabłkowego wpływa pozytywnie na zdrowie i kondycję organizmu.

Oferowane przez nas soki w kartonach bag-in-box to unikalny system opakowań, gdzie po otwarciu i częściowym opróżnieniu, soki zachowują świeżość przez 14 dni.Kranik jest tak skonstruowany, że uniemożliwia dostęp powietrza do wnętrza, a worek obkurcza się w miarę spożywania soku.