Nasza farma

Sadownictwo jest naszą pasją, czerpiemy z niej satysfakcję i przyjemność. Uwierzcie, że nie ma nic przyjemniejszego niż spacer wiosną po kwitnącym sadzie, czy widok dojrzewających jabłek jesienią. Bezcenne.

To właśnie tutaj na Owocowej Farmie produkujemy pyszne soczyste jabłka, z których powstaje wspaniały sok o niepowtarzalnym aromacie.

Trochę historii…
Pierwsze drzewa sadził nasz pradziadek Feliks. To on wraz z prababcią Heleną zaszczepił w dziadku Władysławie bakcyla ogrodnictwa. Kontynuując tradycję nasz ojciec wstąpił na studia ogrodnicze. Następnie odbył praktykę na jednej z największych farm produkujących jabłka w USA - Aoville Fruit Company (www.auvilfruit.com).

Po powrocie zaczął pracę instruktora w Spółdzielni Ogrodniczej, a zdobytą w Stanach wiedzę i doświadczenie wdrażał w gospodarstwie. Dla dziadka była to prawdziwa rewolucja a dla taty nowoczesność i innowacja.

My również wychowywaliśmy się w gospodarstwie, podpatrując jak z różowych kwiatów wyrastają piękne owoce. Kultywując rodzinne zamiłowania również ukończyliśmy Wydział Ogrodniczy i realizujemy się wdrażając coraz to nowe pomysły i rozwiązania.